Aydın Pide Fiyatları

Eylül 14, 2020, 0 Comments

Aydın Pide Fiyatları

Aydın Pide Fiyatları çok çeşitli türleri olan bir ekmek çeşididir. Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Karadeniz pidesi bu pide çeşitlerinden biridir. Karadeniz pidesi, Karadeniz başta olmak üzere  Ege ve İç Anadolu Bölgesi’nin bazı illerinde çok tüketilmektedir.

Aydın Pide Fiyatları

Karadeniz pidesi, Türkiye’deki düğünlerde, ev davetlerinde ve cenazelerde misafirleri ağırlamak için sıkça tüketilir.  Pidelerde genellikle kıyma, soğan, domates karışımı kullanılır. Buna iç hazırlama denilmektedir.

İç hazırlamalar önceden hazırlanmış uzun ve yayvan hamurun üzerine serilir. Bu şekilde hazırlanan pideler taş fırında güzelce pişirilir. Karadeniz pidesinin adı diğer pidelerden farklıdır. Oldukça uzun bir geçmişi olan pide Anadolu’da 15. yüzyıldan günümüze pişirilmeye devam etmektedir.

Aydın Pide Fiyatları
Aydın Pide Fiyatları

Aydın Pide Fiyatları Anadolu’da sevilerek tüketilen pek çok pide çeşidi bulunmaktadır. Pideye çeşitlilik kazandıran özelliklerin başında pidede kullanılan malzemeler gelmektedir. Özellikle kıymalı pide çoğunlukla mevsim salataları ve soğuk içeceklerle birlikte tüketilmektedir.

Aydın Pide Paket Fiyatları

Kıymalı pidenin hazırlanışında kullanılan malzemeler ve hazırlanış şekli Konya yöresine ait etli ekmekle benzerlik göstermektedir. Bu pide türünün Konya etli ekmeğinden en önemli farkı ise daha yayvan bir şekle sahip olmasıdır.
Çok uzun bir geçmişi olan pide, günümüzde halen Türkiye’de pide salonlarında  satışa sunulmaktadır. Türkiye’de en fazla tüketilen pide çeşitlerinden olan Aydın pidesinin de çok çeşidi bulunur. Bunlar;

  • Peynirli,
  • Kuşbaşılı pide,
  • Kıymalı pide,
  • Tahinli pide,
  • Yumurtalı pide ve karışık olmak üzere birbirinden farklı lezzette çeşitleri bulunmaktadır.

Aydın Pide Fiyatları olarak Nezih pide ailesi olarak sizlere kaliteli ve hızlı servislerimizi sunmaktayız. Nezih pide olarak aşk ile sarıldığımız işimize ve sizler için hazırladığımız pide çeşitlerimizi en uygun fiyatlar ile sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Aydın Pide hızlı Paket ve Kaliteli Hizmet almak için
Hemen Bize ulaşınız.

+90552 211 32 08

Aydın Pide Firmaları

Nezih Pide lezzeti ve çeşitleri bakımından en çok tüketilen gündelik yiyecekler arasında bulunmaktadır. Aileniz ile akşamları dışarıda yemek isterseniz genel olarak ilk akla gelen ürün Aydın pidesidir.  Bunu sebebi pidenin hem doyurucu hem de lezzet olarak sizlerin damakların da unutamayacakları bir tad olmasıdır.  Aydın halkı genel olarak cemiyetlerin de ve mevlüt organizasyonlarında da pide dağıtımını tercih etmektedir.

Aydın Pide Siparişi

Aydın pidesi siparişi hizmetimizde Aydın ve tüm mahallelerine sabah 8 ve akşam 23 arasında hızlı olarak paket servisimizi sunmaktayız. Paket servisimiz Aydın ‘da öğrenci olarak bulunan dostlarımızın en çok tercih ettiği ve sağlık açısından da onlara faydası olan ekonomik yemek hizmetimizdir. Aydın pidesi paket servisimizde pidenin yanında sunduğumuz ikramlıklarımızda sizlere zenginlik ve çeşitlilik kazandırmaktadır.  Aydın pidesi üretiminde sizlerde Aydının en meşhur ustası olan Ümit Usta’nın mahiretli ellerinden çıkan Pide çeşitleri ile yemeklerinizi tüketmek için yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmaktadır.

Aydın Pide Paket Servisi

Tüm pide siparişleriniz ve online rezervasyon ile özel günlerinizde sizlerin yanınızdayız. Nezih Pide Kebap olarak açık bahçe servisimiz ve aileye mahsus olan restaurantımızda sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Güler yüzlü ve müşterilerine hizmet etmek için hazır bekleyen personelimiz sizlere en profesyonel şekilde servislerini sunmaktadır. Aydınımıza ait bu yerel ve lezzeti hafızalardan silinmeyen pide çeşitlerimizi yerinde ve profesyonel servis ile sahip olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Nezih Pide Kebap olarak bizlere ulaşmanızdır.

Aydın pidesi ve Aydın’da sizlere kebap çeşitlerini hızlı ve hijyenik koşullarda hazırlayarak sunmaktayız. Ülkemiz de yaşanan Covid-19 salgını için tüm personelimiz ve firmamız gereken tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Personelimiz düzenli olarak testler yaptırmakta ve Restorantımız dezenfekte edilmektedir. Firmamızın önceliği her zaman müşterilerinin sağlığı olmuştur.

Yaşanan pandemi de dışarıya çıkmak istemeyen müşterilerimizin bu lezzetten uzak kalmaması için paket servislerimizi devreye sokmuş bulunmaktayız. Paket servislerimizde bizleri bilen değerli müşterilerimizin ikramlıkları ve sıcak taze günlük üretilen pidelerimiz ile sunmaktayız.

Aydın Pide Paket Hızlı Servis

Aydın Pidecisi olarak tüm pide çeşitlerimiz helal ürün sertifikasına sahip ve hijyenik olarak üretilmektedir. Ailelerin en zor günlerinde sıkıntılı süreç olarak bilinen dua ve mevlüt organizasyonlarınızda. Sizlere adına tüm hazırlıkları yapan firmamız dua ve mevlüt organizasyonlarında Aydın’ın en çok tercih edilen firmasıdır.

Tüm cemiyet ve organizasyonlarınızda Nezih Pide olarak sizlerin yanınızda bulunmaktayız.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

loading...
×

Powered by WhatsApp Chat

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?