Aydın kebap Fiyatları

Ekim 12, 2020, 0 Comments

Aydın Kebap Fiyatları

Aydın Kebap Fiyatları konusunda her bütçeye uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Aydın da pide ve yemek üretimi konusunda kaliteli profesyonel hizmet sunan Aydın’da en sakin ve aile ortamı  bulunan Nezih Pide Kebap sizleri beklemektedir. Aydın’da taze günlük et ve kıyma ile yapılan pideler sizlerin damaklarında muhteşem bir tad bırakmaktadır. Organik ve katkısız olarak üretilen pidelerimiz Ege bölgesinde herkesin yemek konusunda il tercihi olarak ön plana çıkmaktadır. Pide ve servisi konusunda Aydın ‘da lider konumda bulunmaktayız. Aydın Pide fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize ve her bütçeye uygun üretim yapmaktayız.

Aydın Pide Fiyatları

Aydın Pide Fiyatları
Aydın Pide Fiyatları

Aydın Nezih Pide Kebap kurulduğu günden bugüne kadar sizlere profesyonel hizmetler sunmakta ve sizlerin memnuniyetine uygun üretim yapmaktadır. Aileniz ile sakin ve güvenli bir ortamda akşam yemeği yemek ve nezih bir hizmet almak istiyorsanız sizlerde hemen Aydın Pide Fiyatları olarak bizleri tercih etmelisiniz. Eğer Aydın pide fiyatlarının üretimini yaptığı nezi pideleri evlerinizde sizler de yapmak isterseniz sitemiz de bulunan tariflerimizi okuyabilirsiniz. Pide çeşitleri konusunda birden fazla model ve zengin ikramlıklar ile sizlerde akşam yemeklerinizi unutulmaz kılabilirsiniz. Pidelerin yanında sunduğumuz zengin ikramlıklarımız ise sizlere unutulmaz lezzetler sunmaktadır.  Haydari, acılı ezme, çoban salatası, yufkalar vb. ikramlıklarımız sadece restorantımız da değil paket servislerimizde sizlere  sunmaktayız.

Bizlere web sitemiz üzerinden yada yemek sepeti üzerinden ulaşarak sizler de Aydın Pide Fiyatları hizmetimize hemen ulaşabilirsiniz.  Aydın Pide olarak fiyatlarımız hem öğrencilerimize hemde tüm ailelerin bütçelerine uygundur. Yıllardır kalitemizden ödün vermeden çizgimizi bozmadan sizlere Aydın ve ilçelerine hizmetlerimizi aralıksız olarak sunmaktayız.  Aydın’da düğün ve cemiyetlerinizde pide ve yöresel yemek çeşitlerimiz ile de hizmet vermekteyiz. Sizlerde Açılış organizasyonlarınız yada cemiyetlerinizde profesyonel hizmet almak isterseniz bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sadece firmamızın sunduğu yemekler değil sizlerin tüm taleplerinizi karşılayabilmekteyiz.

Aydın Pide Paket Servisi

Modern yaşam, özellikle hafta içi evde yemek pişirmek için genellikle çok az zaman bırakır. Restoran ve paket paket servisi, evde dinlenmek isteyen ancak kendi yemeklerini yapmakta zorlanan çalışan insanlara ve ebeveynlere hoş bir alternatif sunar. Aslında, Birliğin araştırması, tüketicilerin yaklaşık üçte birinin, paket yemek satın almanın yaşam tarzlarının önemli bir parçası olduğunu söylediğini gösteriyor. Buna ek olarak, yetişkinlerin neredeyse yarısı (yüzde 46) ve Y kuşağının yüzde 61’i, bir masa servis restoranının seçiminde önemli bir faktörün paket servis veya paket servis seçeneklerinin bulunması olduğunu söylüyor  .

Hızlı servis, rahat ve hatta kaliteli restoranların tümü, paket servis ve teslimat hizmetlerinin avantajlarından ve olanaklarından yararlanmaktadır.

Aydın Pide Servisi sipariş etmenin en yaygın yolları arasında telefon ve online hizmeti ile zirve de yer alır. Aydın Pide Kebap , mobil cihazlardan restoran uygulamaları aracılığıyla kısa mesaj siparişleri ve siparişleri alacak şekilde donatılmıştır; bu özellikle gençler ve genç yetişkinler arasında popülerdir.

Aydın Pide Servisi , güvenli ve kolay bir şekilde taşınabilecek tüm yiyecek seçeneklerini içermektedir . Aynı zamanda çeşitlilik ve uygun fiyat noktasında her bütçeye hitap etmektedir.

Aydın Kebap Fiyatları

Aydın kebap fiyatları hizmetimizde sizlere güvenli ve helal sertifikalı kebap çeşitlerimizi tüm aydın geneline sunmaktayız. Kebap ve pidede lezzetin durağı olmaya devam eden Nezih kebap sizlere7/24 hizmetlerini sunmaktadır. Aydın Pide ve kebap paketleme servisimiz ile sizlerde evlerinizde özlenen lezzetlere en hızlı şekilde sahip olabileceksiniz

Aydın kebap fiyatları Fatih ustanın mahiretli ellerinden çıkan lezzetler zengin ikramlıklar ile adresinize en uygun fiyatlar ile gelmektedir. Kapıda ödeme seçenekleri ve hızlı servis imkanı sizlere evlerinizde yapacağınız ziyafetlerde yardımcı olmaktadır.  Aydın ‘da bulunan öğrencilerin ve vatandaşların kebap denince aklına gelen ilk adres her zaman Nezih Kebap Pide olmaktadır. Aydın Kebap fiyatları olarak nezih oturma salonumuz sizlere sakin bir ortamda aileniz ile güvenli bir şekilde yemek yemenize hizmet etmektedir.

Aydın Kebap fiyatları olarak yaz ve kış günlerinde aileniz ile en uygun fiyatlar ile vakit geçirmek için sizlerde hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Beyti Kebabı, Adana kebabı, ve urfa kebabını Aydın’da bir telefon ile yemek isterseniz hemen sizlerde bize ulaşınız.

Aydın Kebap fiyatları olarak sizlerin özel günlerinizde de hizmetlerimizi sunmaktayız. Şirket yemekleriniz yada personeliniz ile toplantı yapmak için sakin bir ortam ve profesyonel hizmet almak istiyorsanız sizlerin yanınızda bulunmaktayız.

Aydın Kebap Servisi

Aydın kebap Fiyatları
Aydın kebap Fiyatları

Aydın kebap fiyatları olarak Adana ve Urfa’nının o muhteşem lezzetini sizlere yöresel lezzetler olarak sunmaktayız. Kebapların yanında sizlere zengin ikramlıklarınız ile yemeğinize ayrı bir lezzet sunmaktayız.  Yıllardır kalitemizden taviz vermeden sizlere Kebap sektöründe ve ızgara sektöründe en kaliteli hizmeti sunmuş bulunmaktayız.

Aydın Kebap Fiyatları olarak firmamızın üzerinde durduğu en büyük nokta ise şartlar ne olursa olsun müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmak ve kaliteli lezzetli ürünleri hijyen kurallarına uyarak hazırlanmaktadır.

Aydın halkının memnuniyeti ve sevgisi ile 15 yıldır sektörde kendimizi büyüterek onlara Kebap ve çeşitlerinde ne profesyonel hizmeti sunmaktayız. Sizlere paket servisimizde sunduğumuz hizmetlerimizi ise  Nezih Kebap restaurant da yediğiniz şekilde sıcak ve lezzetli olarak sunmaktayız. Nezih kebap profesyonel hizmet ve müşterilerinin mutluluğu için tüm imkanlarını sunmaktadır.

Tüm pide siparişleriniz ve online rezervasyon ile özel günlerinizde sizlerin yanınızdayız. Nezih Pide Kebap olarak açık bahçe servisimiz ve aileye mahsus olan restaurantımızda sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Güler yüzlü ve müşterilerine hizmet etmek için hazır bekleyen personelimiz sizlere en profesyonel şekilde servislerini sunmaktadır. Aydınımıza ait bu yerel ve lezzeti hafızalardan silinmeyen pide çeşitlerimizi yerinde ve profesyonel servis ile sahip olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Nezih Pide Kebap olarak bizlere ulaşmanızdır.

Aydın Lahmacun

Lahmacun açılmış hamurun üzerine kıyma, maydanoz, soğan, sarımsak ve çeşitli baharatlarla hazırlanan malzeme sürüldükten sonra taş fırınlarda pişirilerek hazırlanır. Çok eski bir Anadolu yiyeceği olan Lahmacun, 17’nci yüzyılda Evliya Çelebi tarafından yazılan Seyahatname’de lahm-ı acinli börek olarak geçer. Arapça et ve hamur anlamına gelen lahm ve acin kelimelerinden türemiş olsa da ülkemizde yaklaşık 300 yıldır tüketilen bir yiyecektir.

Gaziantep’te lahmacun günlük yemeklerde, törenlerde, cenazelerde ve pikniklerde sıklıkla tüketilir. Gaziantep Lahmacunu içeriğinde kullanılan malzemeler ve sunum açısından diğer lahmacunlardan ayrılır. Gaziantep lahmacununda zırh ile çekilen kuzu kıyma, sarımsak, maydanoz, biber ve çeşitli baharatlar kullanılır. Diğer lahmacun çeşitlerinden farklı olarak soğan içermez. Lahmacun için uygulanan TSE K 199 standardına göre lahmacun yüzde 35 oranında kıyma içermelidir ancak Antep Lahmacununda yüzde 55-60 oranında kıyma bulunmalıdır. Gaziantep Lahmacunu taş fırında pişmelidir. Bunun yanı sıra üzerine közlenmiş ve soyulmuş bir adet patlıcan konarak servis edilir.

Aydın Lahmacun Fiyatları

Aydın Lahmacunu için 12-14 aylık erkek kuzu eti tercih edilir. Kesimi yapılan kuzu karkasları 1-2 gün dinlendirildikten sonra parçalama işlemine tabi tutulur. Aydın Lahmacunu için kuzu etinin döş ve kaburga kısımları kullanılır. Kullanılacak olan etin yağ oranı yüzde 20-24 civarında olmalıdır. Kuzu etlerinin sinir kısımları ayrılır ve 8-10 cm büyüklüğünde parçalara ayrılır. Aydın Lahmacunun için kullanılan etin, kıyma haline getirilmesi için kıyma makinesi kesinlikle kullanılmaz. Zırh olarak tabir edilen bir bıçak (satır) ile parçalama işlemi dikkatli bir şekilde elle yapılır. Bu aşamada 1 kg et için ortalama 18-20 gram tuz ilave edilir. İlave edilen tuz etin parçalanmasını kolaylaştırır. Böylece et kıyma makinesinde çekildiği gibi ezilmez.

Aydın Lahmacun Fiyatları
Aydın Lahmacun Fiyatları

Lahmacun hamurunda, pidelik türden özel amaçlı un kullanılmalıdır. Lahmacun yapılacak unlar üretim sonrasında 10-15 gün depoda bekletilmiş olmalıdır. Un önce elenir daha sonra yoğurma kabına alınır. Usta tarafından öngörülen miktarda su eklenerek düzgün beyaz bir hamur elde edilir. Ekmek mayası ve tuz eklenerek elde edilen hamur iyice yoğrularak 30 dakika mayalanması için beklenir. Yoğurma işlemi tamamlanan ve 30 dakika kadar dinlendirilen hamur aynı gün içerisinde, yaklaşık olarak 100 er gram olacak şekilde kesilerek lahmacun yapmaya hazır hale getirilir.

Aydın Lahmacun üretiminde kullanılan ürünler mevsimsel olarak farklılık göstermektedir. Önceki basamakta hazırlanan kıymaya ek olarak biber, maydanoz, domates, sarımsak ve baharatlar harç malzemesine eklenir. Biber olarak kış mevsimi dışındaki mevsimlerde öncelikli olarak Antep Biberi gibi Gaziantep’te yetişen biber çeşitleri kullanılır, kışın ise bu biber çeşitleri yerine aynı miktarda biber salçası kullanılır. Belirtilen miktarlarda biber, domates, sarımsak ve maydanoz zırh kullanılarak parçalanır. Karabiber ve kırmızı pul biber gibi çeşitli baharatlar isteğe bağlı olarak eklenir. Tüm bileşenler kıyma ile karıştırılır. Karışım yapılırken 100 kilogram lahmacun harcı için 5-10 gram tuz ilave edilerek karıştırılır.

Aydın Lahmacun Paket Servisi

100 gram olarak ayrılan her bir hamur parçasından 2 adet lahmacun elde edilir. Lahmacuna yapılacak hamur parçası tezgâh üzerine alınır. Yapışmaması için tezgah üzerine bir miktar un serpilir. Düzgün bir oklava ya da merdane ile hamur 3 mm kalınlıkta olacak şekilde açılır. Hamur açıldığında yırtılmamalı ve yüzeyi düzgün, homojen bir dağılım göstermelidir. Daha önce hazırlanmış lahmacun karışımı açılmış hamurun üzerine düzgün bir şekilde serilmelidir. 50-55 gram büyüklüğünde lahmacun hamuruna 90-100 gram arasında harç malzemesi eklenir. Harç malzemesi ile hamur yüzeyi boşluk kalmayacak şekilde birleştirilmelidir. Lahmacun pişmeye hazır hale gelmiştir.

Aydın Lahmacun  Hazırlanmış lahmacun pişirme yapılmak üzere taş fırınlara kürek yardımıyla konur. Kullanılan fırınlar orijinal taş fırın olabileceği gibi doğalgaz entegre edilmiş taş fırınlarda kullanılabilmektedir. Fırında sıcaklığı 300-350 derece arasında olmalıdır. Pişirme süresi 3 ile 4 dakikadır. Pişirme süresinde lahmacun ustası tarafından hamurun eşit pişmesini sağlamak için pişen ürünün yerini kontrol edebilir değiştirebilir. Pişme işlemi tamamlandıktan sonra lahmacun tüketime hazır hale gelmiştir. Sıcak olarak servis edilir. Ayran ve çeşitli yeşillikler ile servis edilebilir. Közlenmiş patlıcan üzerine konularak servis edilmesi yöreye özgüdür.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

loading...
×

Powered by WhatsApp Chat

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?